Leden 2011

So lovely***

31. ledna 2011 v 19:02 | :** |  Today
Ahojky:))
Tak jaké je vaše vysvědčení?
Já sem docela spokojená,mám tři dvojky.Byla sem rozhodnutá,že budu mít 2,ale bohužel.


Poslední dobou si začínám uvědomovat,že necítím už takové vyčítky kvuli jídlo.Na jednu stranu mě to opravdu děsí,ale na druhou sem ráda.Když si vzpomenu,jak sem se dřív měla.Neumela sem normálně jíst a přitom zdravě.Bud sem hladovela,nebo sem jedla,zvracela a byla na projímadlech.Projímadlo je ten nejvetší humus.Mám kvuli tomu opravdu problémy.Neuvěřitelný křeče,dlouhou dobu nemužu jít na záchod a pak to na mě najednou přijde.Dneska ráno sem mela tak neuveřitelný křeče.Nikomu sem to neveřila,když me před nima varovali,ted když si na projímadlo vzpomenu,okamžite cítím jak je mi špatne.
Vím,že pocity,když sem držela hladovky byli užasné.Ale vím,že sem nebyla schopna s nikym mluvit.Všechno mě sralo.Hádala sem se s mamkou,když mi udelala mísu zeleninovýho salátu a dala tam lžičku oleje(pořád nechápu,jak nekdo muže dávat olej do salátu),ale moje reakce byla děsivá.
Nebo když sem musela jíst a šla sem ven zvracet.když sem po tmě v noci zvracela v pokoji do malého pytlíčku...

Jak dlouho vám anorexie vydrží?Já sem anorexii nemela.Byla sem psychicky nemocná.Toužila sem mít anorexii,slyšela sem její hlas,když sem jedla nebo jen pomyslela na jídlo.Ale vím,že sem pomyslela na sebevraždu.A víte co jediné mě drželo na živote?Řikala sem si,že musim zhubnout,musim se dožít své vysněné postavy...

Když sem s hladověním přestala,nehorázně sem přibrala a to bylo ještě horší..moje sebevědomí bylo na nule.Ted už se cítím líp,začínám se mít maličko víc ráda.
NIKDY nepřestanu snít.Nikdy nepřestanu držet diety.

Kdykoliv se objeví nějakej kluk začnu o sobě pochybovat.I přesto,že je horší než já.Proste nejsem ta sebevědomá.Když už mluvim o klukách,ten o kterým sem psala...
Prostě nehoráznej devkař,stejne sem ráda,když si s nim píšu.
Já bych od něj nic nečekala,ale když vám nekdo napíše,že se do vás zamiluje,říká kamarádum,že me chce,trávime spolu 5 hodin venku a najednou se na vás vysere..trochu divný..
Proste chlapi.Na maturáku sem potkala jednoho kluka,jelikož sme oba byli trochu mimo dali sme se rychle do řeči.Řek,že má holku a 3 milenky.Proste jen na sex.
Píšu si s tolika klukama,kteří mají přítelkyni a dost čumim co mi píšou,ikdyž mají holku.

Stejne se nekdy najde ten,který vás bude milovat s chybami.Bude se vámi chlubit.Nespustí z vás oči..Na něho narazíte,když to budete nejmín čekat:)Pokud s nim už nejste...Nemám sílu si přečíst co sem napsala,takže jestli to nedává smysl,tak se omlouvám:DPekný večer přeji,já si jdu lehnout do učebnic a pak cvičim..
Miluju Váááás:****


love

What the hell

22. ledna 2011 v 14:54 Today
Ahojky:)
tááákže,poslední dobou se mi docela změnšuje bříško.Asi tím,že každej večer cvičim.Ve škole už je první pololetí v suchu,čekala sem trochu odpočinku,ale to bych asi chtela moc.

Řekl mi,že se do mě zamiloval.Psal mi ty nejužasnější veci.Byl proste sladkej.Chodili sme skoro každej den ven.Byla sem štastná....
...ukázalo se,že je to velkej lhář,kterej se na mě vysral.Vždycky,když mi napíše hrozne vyměknu,ale musim se držet.Ubližil mi a já ho nesnášim.Aspon díky tomu tolik nejim:D možná mu pozdejc podekuju..

Jinak jídlo,docela jde.Sem tam si neco dopřeju,ale snažim se to vždycky vycvičit.Snažim se moc nezvracet a nebrat projímadla.Musim říct,že mám docela bolestivé problémy se střevama...budu ráda,když se mi projímadlo vyhne obloukem..

Nevím co jiného vám napsat.Držte se s usmevem:*

Love N.

Sweet***

18. ledna 2011 v 18:46 Today
Snídaně:mandarinka

Svačina:jablko

Oběd:suchý brambory(dalo mi dost práce ukecat kuchařku,aby mi tam ten olej nedala:D tvrdila,že je to pouze šťáva a bez ní to je humus:D ) s masovou rolkou(nechápu proč to byla rolka,jelikož uvnitř se skrývalo pouze 5 kuliček hrášku:D školní kuchyně je záhada..

Svačina:sušený syrovátka + mandarinka

Večeře:brokolice s mraženou zeleninou(hrášek,kukuřice,mrkev)Dneska to vcelku ušlo,ale pořád to neni ono.Nejlepší bylo,když sem jedna jen jeden chod denne.Nejlepe jen jeden kus zeleniny či ovoce denne.

Everything will be great ?

13. ledna 2011 v 15:01 Today
Ahojky:) tak dneška zase neco česky:D
Zítra mě čeká předposlední nebo poslední dulžitej test.Jak to vypadá,přijímačky tento rok nebudou,takže budu mít konečne klid.
Přijde mi,že sem poslední dobou ztloustla.Vymkla sem se kotrole.Musim se znovu zamilovat do zeleniny a začít nesnášim to špatný.Hlavně zase cvičit.Ve druhým pololetí budu mít docela klid,tohle sem docela dřela,tak snad to mělo význam....

..Kdyby ste měli nápad s hladovkou nebo nějakou dietou,tak se hlašte:) 


Doufám,že se máte dobře:)

Enough

10. ledna 2011 v 20:25 Today

I really know
that
hope
is not enough.I really
hate
the food,
but now
I can not
live
without
it.I need
a second
chance...Help
me,
help
all
who
need
your
help

Pray

1. ledna 2011 v 17:00 | ... |  Today
Skoro každý z nás doufá v nový,lepší záčátek.
Kromě změny čísla z 10 na 11 je ale vše stejné.

Doufám,že bez problému dokončim školu.
Doufám,že zapomenu na toho kluka co mi ubližil.
Doufám,že mě nebude ovládat jídlo.
Doufám,že někdy budu se svým tělem spokojená.
Doufám,že dosáhnu svého vysněného "zaměstnání".
Doufám,že budu zdravá.
Doufám,že doufat stačí....